Cem Yılmaz'ın Esprisi Dondurulmuş Gıda Markası Oluyor.
Takip Et : Üye Girişi

Ankara’da hizmet veren gıda firması dondurulmuş ürünler ticaretini yapıyordu. Cem Yılmaz’ın gösterisinde kullandığı ‘Ne veriim abime’ esprisini marka haline getirmek için Türkiye Patent Enstitüsüne başvuruda bulundu.

Şirket yöneticileri Faruk Gürtaş ve Niyazi Pak, özellikle ülkemizde bulunan bir çok yabancı firmalar hatta Türk firmalar bile yabancı isimler kullandıklarını vurguladı. Bizde bu ismi kullanarak bu yabancı hayranlığına son vermek istediklerini belirtti.

2006 yılından beri hizmet veren firma marka olarak başvuruda bulunduğunu belirtti ve pazara tutunmak için çaba gösterdiğini açıkladı.

Cem Yılmaz’ın ise bu konuda ne düşündüğü merak konusu…

Şirket sahipleri sözlerini şu şekilde devam ediyor…

“Pizza hamurunu tost haline getirip üretime aldık. Çok fazla ilgi gördü ve halen üretiyoruz. Bunun yanı sıra dürüm pizzayı ürettik. Ülkemizin anlamında tüketim tarzına yakın olması düşüncesiyle yola çıktık ve ürettik. Fakat bir şeylerin eksik olduğunun farkındaydık. Son dönemde yaptığımız sokak anketleri ve araştırmalarımız bizi yeni bir marka ismine itti. Ne olabilir diye düşünürken, ‘Ne vereyim abime’ cümlesinin komedyen Cem Yılmaz tarafından farklı bir üslupla söylendiğini fark ettik. Yani ‘Ne veriim abime…’ Bozmadan bu şekilde gidip Türk Patent Enstitüsüne başvurularımızı yaptık. Sonuç bekliyoruz. İnşallah güzel işler yaparak ülkemize katkı sağlarız.”

No votes yet.
Please wait...
Son düzenleme : 20 Haziran, 2018
Facebook Yorumları

*** Fikirlerinizi belirtmekten çekinmeyin

NOT: Yorumlarınızda: Kullanım Koşul & Şartlarımız'ı kabul etmiş sayılırsınız.

2019 © Diyet – Faydaları Nelerdir – Zararları Nelerdir – Nedir Tüm hakları saklıdır. Hiçbir içerik izinsiz kopyalanamaz & paylaşılamaz.