Domuz gribini önleyen ekmek üretildi.!
Takip Et : Üye Girişi
Bilinçli Tüketici

Domuz gribini önleyen ekmek üretildi 

Domuz giribini önleyen ekmek üretildi.Domuz gribi bilmiş olduğumuz gibi ölümcül bir etkiye sahip olmaktadır.Geçen seneler de bir çok kişinin yakalanıp ölmüş olduğu domuz gribine hem yemek niyetine yeyip hem sağlık bulacağımız  hem doğal hemde faydalı ilaç üretildi.Domuz gribi yanında da gribe de etkili olmaktadır.Kış aylarına yakalandığımız gribine de çözümdür.

Domuz gribine yakalanmamız da ki en önemli etkilerden biri de bağışıklık sistemimizin zayıflamasından dolayı bulaşmaktadır.Bağışıklık sistemimizi ne kadar yüksek tutarsak ve korursak o kadar gripten korunmuş oluruz.

Bu üretilen ekmekte bağışıklık sistemimizi dirençli hala getirmektedir.Türkiye de yapılan ekmekler buğdaydan yapılırken bu ekmek kabuksuz arpadan yapılmaktadır.Bu ekmek bizim bağışıklık sistemimizi güçlendirir ve hastalıklara karşı direncimizi arttırır.Bu ekmeğin tamamı lifli ve grip ilaçlarında baş kaynak olarak bulunan beta-glukan bulunmaktadır.Gıda Bilinci

 

Beta-glukan: Bağışıklık sisteminin sigortasıdır.Grip ilaçlarında ana kaynak olarak kullanılan maddedir.

Bu ekmek hazırlanırken ilaçlarda ki gibi Beta-glukan miktarı özenle hazırlanmıştır.Günlük Beta-glukan kullanma miktarı insanlarda 3 gram olarak belirlenmiştir.Yapılan ekmekte de Beta-glukan miktarı 3 gram olarak ayarlanmıştır.Bu ekmeğin tanesi  1 tl olarak satışa sunulmuştur.

No votes yet.
Please wait...
Son düzenleme : 20 Haziran, 2018
Facebook Yorumları

*** Fikirlerinizi belirtmekten çekinmeyin

NOT: Yorumlarınızda: Kullanım Koşul & Şartlarımız'ı kabul etmiş sayılırsınız.

2019 © Diyet – Faydaları Nelerdir – Zararları Nelerdir – Nedir Tüm hakları saklıdır. Hiçbir içerik izinsiz kopyalanamaz & paylaşılamaz.