Gıda Mühendisleri Atama Bekliyor!
Takip Et : Üye Girişi
Basın Açıklamaları

Artık gerçekten sıkıldık, bir atama haberi bekliyoruz.Gıda Mühendisleri olarak hakettiğimiz kadroyu artık  istemekteyiz.Öyle ki Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nda 20 bin boş kadro var.Neden Gıda Mühendisi alımı yapılmıyor? Alım yapılmayacaksa bu bölüm kapatılsın o zaman yılda 3-5 kişi alımla bizlerle dalga geçilmesinin lüzumu yok. Bu sene kesinlikle hatırı sayılır bir atama haberi bekliyoruz.Tepkimizi bütün sosyal medya hesaplarında gösterdik ve göstermeye devam edeceğiz.Yapılan bir kaç paylaşımı sizler için derledik.

 

Özellikle Twitter üzerinden yapılan çalışmalarımızda mutlaka katılımlarınızı bekliyoruz.Çünkü bu yazıları kaç kişi tarafından Retweet edilir se o kadar daha fazla kişiye ulaşabiliriz.Bu konuda basite almayın önemli ve ciddi bir konudur.

 

 

 

 

 

 

Bizlerde desteklerimizi esirgemedik.Çünkü bizlerde Gıda Mühendisiyiz.

 

Çalışmalarımız sürekli devam edecek.Sizlerden de bu konuda desteklerinizi bekliyoruz arkadaşlar.Bütün sosyal medyada yer alan çalışmalara önem gösterin, dikkat edin. 1 kişi de 1 kişidir.Sesimizin ne zaman duyulacağını bilemeyiz o yüzden her zaman denemeliyiz.

Mutlu ve Sağlıklı Günlere…

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Facebook Yorumları

*** Fikirlerinizi belirtmekten çekinmeyin

NOT: Yorumlarınızda: Kullanım Koşul & Şartlarımız'ı kabul etmiş sayılırsınız.

2019 © Diyet – Faydaları Nelerdir – Zararları Nelerdir – Nedir Tüm hakları saklıdır. Hiçbir içerik izinsiz kopyalanamaz & paylaşılamaz.