Takip Et : Üye Girişi

Hakkımızda

Gıda Bilinci web sitemizi ziyaret ettiğiniz ve bizim hakkımızda daha fazla bilgi almak için bu sayfaya baktığınız için teşekkür ederiz.

Öncelikle hoşgeldiniz. Umarım yazılarımızı beğeniyorsunuzdur.

Peki neden bu web sitesine girdiniz ve bizden neler bekliyorsunuz?

Hepiniz zamanında ekranlarda çok moda olan ve halen bazı televizyon kanallarında yayınlanan Arena tarzı programları mutlaka izlediniz. İnsan sağlığını hiçe sayan, hijyen kurallarını geriye atmış ve toplum ahlakını dibe gömmüş bazı gıda üreticilerinin bizi nasıl kandırdığına hayretle tanık oldunuz.

Peki hiç o programları izledikten sonra araştırma yaptınız mı? Alışveriş yaparken etiketleri okudunuz mu? Yada herhangi bir ürünü gıda denetleyicilerine şikayet ettiniz mi?
İşte Gıda Bilinci; toplumumuzun bu davranış eksikliklerini gidermek, tüketici bilincini yeniden kazandırmak ve haklarını bilen insanlar yaratmak için yola çıktı.

Biz, sizin için tüm hileli gıda üreten firmaları takip ediyoruz, yediğiniz içtiğiniz tüm yiyeceklerdeki katkı maddelerini araştırıyor; zararlarını sizlere anlatıyoruz, hangi durumda neler yapmanız , haklarınızı nasıl savunmanız gerektiğini söylüyoruz.

Gıda Bilinci‘ni takip etmeye başladığınızdan itibaren sağlığımız üzerindeki kirli oyunların nasıl planlandığını, doğal ve sağlıklı ürünlere kara çalınarak yapay ürünlerin mutfağımıza nasıl girdğini, uluslararası kuruluşların çalışmalarının detaylarını, satın aldığınız bir ürünün etkiketindeki son derece kafa karıştırıcı ve anlamsız gelen maddelerin neler olduğunu ve nasıl üretildiğini öğreneceksiniz.

Amacımız bilinçli bir tüketici toplumu oluşturmaya katkıda bulunmak. Sizlerin de desteğiyle bunu başarabileceğimize inanıyoruz.

Bize görsel ve metinsel olarak destekte bulunmak istiyorsanız; elinizdeki dökümanları BU ADRESTEN bize iletebilirsiniz.

Yada kaleminize ve bilginize güveniyorsanız Gıda Bilinci‘nde YAZAR OLABİLİR yazılarınızın binlerce kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Gıda Bilinci Ekibi

01.01.2016

Rating: 5.0/5. From 2 votes.
Please wait...
2019 © Diyet – Faydaları Nelerdir – Zararları Nelerdir – Nedir Tüm hakları saklıdır. Hiçbir içerik izinsiz kopyalanamaz & paylaşılamaz.