İbrahim Saraçoğlu Sivilce Yok Eden Kuru Maya Kürü
Takip Et : Üye GirişiMerhaba sevgili okurlarım. Özellikle ergenlik döneminde fazlasıyla yaşanılan sivilce sorunu yaş ilerledikçe daha azalır. Azalmasına rağmen tamamının yok olmasını çoğu zaman mümkün olmamaktadır. Ergenlikte döneminde çıkan bazı sivilceler yok olsa da izleri kalıcı olabilmektedir.

Sivilcelerden ve lekelerinden kurtulmak için günümüzde özellikle internet üzerinden sürekli satışlar yapılmaktadır. Bu satışlar site sayfalarına göre ucuz veya pahalı olabilmektedir. Hangi sivilce kremlerinin yada kürlerinin sivilcelere iyi gelip gelmediğini maalesef tahmin etmek zor ve çoğu zaman maliyetli olabilmektedir. Daha uygun ve etkili bir çözüm arıyorsanız hem beraber yazımızın detaylarına bakalım.

Saraçoğlu’ndan sivilceyi yok eden kür tarifi:

Malzemeler:

  • 1 adet 25 gr lık kuru maya
  • Su

Hazırlanışı:

Kuru mayayı bir kap içerisine boşaltın. Krem kıvamına gelecek şekilde yavaş yavaş üzerine su ekleyin. Krem kıvamına geldikten sonra yüzünüze gözleriniz hariç her tarafa iyice sürün. Yüzünüzün gerildiği hissettiğiniz anda yuvarlak bir şekilde yüzünüzü yıkayın. Maskeyi haftada 1-2 kez uygulayabilirsiniz. Cildinizin daha yumuşak olduğunu fark edeceksiniz.

Kürü uygularken cilt tipinizin ne olduğunu bilmeniz önemli olacaktır. Kuru, yağlı ve karma olmak üzere farklı cilt tipleri vardır. Karma ve yağlı yüz tipi olan kişilere her maske iyi gelmeyebilmektedir. Bu yüzden bir kürü uygularken cildinize iyi gelip gelmediğini bilmelisiniz.

Sağlıklı günler dilerim..Rating: 1.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Facebook Yorumları

*** Fikirlerinizi belirtmekten çekinmeyin

NOT: Yorumlarınızda: Kullanım Koşul & Şartlarımız'ı kabul etmiş sayılırsınız.

2019 © Diyet – Faydaları Nelerdir – Zararları Nelerdir – Nedir Tüm hakları saklıdır. Hiçbir içerik izinsiz kopyalanamaz & paylaşılamaz.