Doktorlarımız : "Kendi ayağınıza kurşun sıkıyorsunuz !"
Takip Et : Üye Girişi

Mersin’in Anamur İlçesi’nde düzenlenen 4’üncü Tarım ve Gıda Fuarı’na katılan Doktorlarmız , muz ithalatını eleştirdi ve  “Maalesef ithal eden de yine Mersin. Kendi ayağınıza kurşun sıkıyorsunuz” diye konuştu.

Anamur kaymakamı, belediye başkanı, ticaret odası başkanı, tarım ve hayvancılık ilçe müdürü gibi isimlerin katıldığı fuar açılışına insanların da ilgisi büyüktü.

Tarım Gıda ve Hayvancılık İlçe Müdürü’nün de aralarında bulunduğu protokol grubunun Doktorlarımızdan  gelecek marjinal açıklamalara karşı tedbirli olduğu gözlemlendi. Anamur muzuna karşın muz ithal edilmesiyle ilgili açıklamalar yapan Doktorlarımıza  karşı sessiz kalmayı yeğlediler.

Doktorlarımızdan daha sonra, “Torosların eteğine bu yüksek binalar değil, tarım yakışır. Bir ülkenin kalkınması için tarım şarttır. Anamur muzu, ilaçsız yetişiyor. Benim çocukluğumdan beri bildiğim Anamur muzunu her yerde tavsiye ediyorum. Kitaplarımda da Anamur muzunu yiyebilirsiniz diyorum. Ülkemizde Anamur muzu var iken ne gerek var ithal muza. Maalesef ithal eden de yine Mersin. Kendi ayağınıza kurşun sıkıyorsunuz” dedi.

Kortej yürüyüşünün ardından protokolün kurdele kesimi ile fuar ziyaretçilere açıldı.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Son düzenleme : 19 Mart, 2019
Facebook Yorumları

*** Fikirlerinizi belirtmekten çekinmeyin

NOT: Yorumlarınızda: Kullanım Koşul & Şartlarımız'ı kabul etmiş sayılırsınız.

2019 © Diyet – Faydaları Nelerdir – Zararları Nelerdir – Nedir Tüm hakları saklıdır. Hiçbir içerik izinsiz kopyalanamaz & paylaşılamaz.