Mevsim Dışı Domates Uyarısı
Takip Et : Üye Girişi

Yaptığı açıklamalarla gündemden düşmeyen Doktorlarımızın  bu seferde mevsimi olan domatesler hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Doktorlarımız  şuan mevsimi olan domateslerle alakalı çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Daha çok Haziran ve Temmuz aylarında tüketilen domateslerin vücutta ürik asit arşına neden olduğunu söyleyen Doktorumuz , bu mevsimlerde domates tüketen kişilerin vücutlarında ürik asit ve şekerin daha fazla çoğaldığını açıkladı.

Aynı zamanda doktorlarımız  yeşil fasulyede de fazla miktarda şeker bulunduğunu belirtti.

Bu mevsimde tüketilen domateslerin ilaçlı bir şekilde büyütüldüğünü, tarım zirai ilaçlarının da günümüz hastalıklarından kanserin en önemli tetikleyicisi olduğunu açıkladı.

Domateslerin tamamen yapay olduğunu söyleyen doktorlarımız, şuan domatesin mevsimi olmadığını, asıl domates mevsimin eylül ayında olduğunu söyledi. Aynı zamanda da şunları ekledi; “Yapay olarak her mevsim piyasaya sürülen sebzeler tehlikeli.

Mevsiminde yiyeceksiniz diyorum. Şimdi bir bahçeniz varsa domateslerin kızarmadığını göreceksiniz halen yeşil. Eylül ayında doğal bir domates bulup kendi domatesinizi kış için hazırlayacaksınız.”

Rating: 3.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Son düzenleme : 19 Mart, 2019
Facebook Yorumları

*** Fikirlerinizi belirtmekten çekinmeyin

NOT: Yorumlarınızda: Kullanım Koşul & Şartlarımız'ı kabul etmiş sayılırsınız.

2019 © Diyet – Faydaları Nelerdir – Zararları Nelerdir – Nedir Tüm hakları saklıdır. Hiçbir içerik izinsiz kopyalanamaz & paylaşılamaz.